| Označení: | VEL7152 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 11 Kč 12Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x30x1 cm
Zkrášlete svůj prostor s tímto kouzelným dřevěným srdíčkem ve formě zápichu. Jeho elegantní design dodává do vaší dekorace nádech rustikálního šarmu. Srdíčko je ideální pro ozdobení květinových aranžmá, rostlinných květináčů nebo dokonce do dortů či dezertů pro speciální příležitosti. Přineste do svého prostoru lásku a radost s tímto dřevěným srdíčkem, které se stane neodolatelným prvkem vaší dekorační sbírky.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 8x30x1 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Valentýn |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Vícebarevná |