| Označení: | VEL7161 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 11 Kč 12Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x30x1 cm
Zkrášlete svůj prostor s tímto kouzelným zamilovaným nápisem ve tvaru srdíčka ve formě zápichu. Jeho elegantní design dodává do vašeho prostoru jemnost a příjemné oživení. Srdíčko je ideální pro ozdobení květinových aranžmá, rostlinných květináčů nebo dokonce do dortů či dezertů pro speciální příležitosti. Přineste do svého prostoru lásku a radost s tímto dřevěným srdíčkem, které se stane neodolatelným prvkem vaší dekorační sbírky.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 8x30x1 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Cedulka/Nápis |
| Sezóna | Valentýn |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Vícebarevná |