| Označení: | KLA721 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 78 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x90x1 cm
Dřevěná dekorace na pověšení v podobě girlandy z motýlů bude skvělou volbou pro jarní a velikonoční zdobení. Máte na výběr ze tří barevných variant.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 8x90x1 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 90.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Motýl |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Vícebarevná |