| Označení: | KLA702 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x60x1 cm
Blíží se Velikonoce, jaro už klepe na dveře a vy hledáte inspirace, jak a čím si oživit svůj oblíbený prostor? V tom případě bude pro vás tato závěsná dřevěná dekorace s ptáčky na provázku skvělou volbou. Svým jemným barevným provedením se hodí snad do všech druhů interiérů. Můžete tuto dřevěnou závěsnou okrasu nechat vyniknout samostatně, nebo začlenit mezi další a vytvořit tím různorodou a pestrobarevnou kompozici. Můžete si zde vybrat mezi třemi barevnými variantami - zelenou, žlutou a růžovou.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 11x60x1 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Ptáček |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Vícebarevná |