| Označení: | KLA701 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x60x1 cm
Blíží se Velikonoce, jaro už klepe na dveře a vy hledáte inspirace, jak a čím si hravě o jednoduše oživit svůj oblíbený prostor? V tom případě bude pro vás tato závěsná dřevěná dekorace v podobě srdíček na provázku skvělou volbou. Svým laděním do jednotné barvy se hodí snad do všech druhů interiérů. Nabízíme celkem čtyři barevné varianty. Můžete tuto dřevěnou závěsnou okrasu nechat vyniknout samostatně, nebo začlenit mezi jiné a vytvořit tím různorodou a pestrobarevnou kompozici.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 11x60x1 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Vícebarevná |