| Označení: | KN7025 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x5x7 cm
Hlavičky růží jsou nezbytným dekorativním prvkem pro vytváření květinových aranží, věnců, girland a dalších prvků vaší výzdoby. Každý květ je pečlivě vyroben tak, aby vypadal jako živý. S pomocí těchto nádherných červených květů lze vytvořit kompozice plné romantiky a elegance pro jakoukoliv příležitost.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 7x5x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Růže |