| Označení: | KN7025 BOR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x5x7 cm
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 7x5x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Růže |