| Označení: | KN7025 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x5x7 cm
Hlavičky růží jsou jedním z nejtypičtějších a nejčastěji využívaných dekorativních prvků pro vytváření květinových aranží, věnců, girland a dalších ozdob. Každý květ je věrohodnou napodobeninou živého, což nejen zkušený aranžér nesmírně ocení. Výhodou je, že jako umělé vydrží navěky a nemusíte se obávat o to, že by uvadly, nebo by ztratily časem ze svého půvabu. Konkrétně s pomocí těchto nádherných růží v růžové barvě květů v kombinaci s dalšími variantami lze vytvořit kompozice plné rozmanitosti, svěžesti a elegance pro jakoukoliv příležitost.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 7x5x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Růže |