| Označení: | ALA1160 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x10x6 cm
Bílý porcelánový svícen v podobě stromku s hvězdou a miskou na vložení čajové svíčky bude skvělým doplňkem vánoční či adventní výzdoby. Získáte tím elegantní ozdobu s možností vytvoření neodolatelného světelného efektu, díky plápolajícímu plaménku. Svým univerzálním provedením se hodí do každého prostoru a nabízí nespočet možností umístění a aranžování s dalšími dekoracemi.
| Materiál | Porcelán |
| Hmotnost | 108.0000 kg |
| Hmotnost | 108.0000 kg |
| Rozměry | 7x10x6 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 60.0000 |
| Barva | Bílá |