| Označení: | ALA1147 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x3x7 cm
Zvýrazněte vánoční atmosféru s naším elegantním porcelánovým svícnem pro vložení kónické svíčky se základnou ve tvaru stromečku v bílé barvě. Tato univerzální vánoční ozdoba přináší do vašeho domova nádech tradičního kouzla a šarmu. Díky svému nadčasovému vzhledu se skvěle hodí do různých interiérů a zajišťuje krásné světlo, které zpříjemní váš sváteční čas.
| Materiál | Porcelán |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 8x3x7 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Bílá |