| Označení: | ALA1149 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x11x6 cm
Zvýrazněte vánoční atmosféru s naším elegantním porcelánovým svícnem s vysokým podstavcem v bílé barvě uzpůsobeným pro vložení kónické svíčky. Tato univerzální vánoční ozdoba přináší do vašeho domova nádech tradičního kouzla a šarmu. Díky svému nadčasovému vzhledu se skvěle hodí do různých interiérů a zajišťuje krásné světlo, které zpříjemní váš sváteční čas.
| Materiál | Porcelán |
| Hmotnost | 115.0000 kg |
| Hmotnost | 115.0000 kg |
| Rozměry | 6x11x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 108.0000 |
| Barva | Bílá |