| Označení: | UM0933 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x17x3 cm
Tato kovová závěsná dekorace v podobě ozdobné hvězdy v měděné barvě bude tradičním doplňkem pro vaši vánoční výzdobu. Hvězda je dutá a má stěny s ozdobnými ornamenty, skrze které proniká světlo. S provázkem na pověšení může být snadno umístěna na různých místech v interiéru. Kovový odstín dodá prostoru příjemný barevný nádech. Nabízí se i kombinace s jinými závěsnými ozdobami v odlišných odstínech a provedeních. Můžete si tak vytvořit neodolatelný barevný mix, který bude vytvářet příjemnou atmosféru kolem vás.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 55.0000 kg |
| Hmotnost | 55.0000 kg |
| Rozměry | 17x17x3 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Hvězda/Vločka |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Měděná |