| Označení: | UM0903 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x14x3 cm
Nechte se vnést do atmosféry vánočního období s ozdobným kovovým srdcem v měděné barvě. Srdce k zavěšení je dokonalou dekorací pro sváteční období, která evokuje pocit lásky, radosti a vzájemného spojení. Tento elegantní dekorativní prvek vytvořený z pevného a odolného materiálu přinese do prostoru neodolatelný vánoční nádech. S očkem a provázkem, kterým jej snadno zavěsíte na stromeček, či jiné vhodné místo, se tato dekorace stane oblíbeným prvkem pro vytváření té pravé sváteční romantiky u vás doma.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 57.0000 kg |
| Hmotnost | 57.0000 kg |
| Rozměry | 14x14x3 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Měděná |