| Označení: | UM0904 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x11x2 cm
Nechte se vnést do atmosféry vánočního období s ozdobným kovovým srdcem v měděné barvě. Srdce k zavěšení je dokonalou dekorací pro sváteční období, která evokuje pocit lásky, radosti a vzájemného spojení. Tento elegantní dekorativní prvek vytvořený z pevného a odolného materiálu přinese do prostoru neodolatelný vánoční nádech. S očkem a provázkem, kterým jej snadno zavěsíte na stromeček, či jiné vhodné místo, se tato dekorace stane oblíbeným prvkem pro vytváření té pravé sváteční romantiky u vás doma.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Rozměry | 10x11x2 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Měděná |