| Označení: | UM0925 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 411 Kč 457Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x13x25 cm
Tento kovový svícen ve zlaté barvě je dobrým základem pro tvorbu vlastní kreativní vánoční a zejména adventní výzdoby. Obsahuje celkem čtyři držáky pro širší svíčky a zbytek tvoří ozdobná konstrukce na nožičkách s dostatečným prostorem pro aranžování. Svojí univerzálností a všestranností nabízí nepřeberné množství využití a je jen na vaší fantazii a dekoračních schopnostech, jak s ním naložit.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 516.0000 kg |
| Hmotnost | 516.0000 kg |
| Rozměry | 25x13x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Zlatá |