| Označení: | UM0749-V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 447 Kč 497Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
37x15x33 cm
Kovový košík je hezkou interiérovou dekorací a můžete to použít také jako podklad pro tvorbu aranží.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 583.0000 kg |
| Rozměry | 37x15x33 cm |
| Šířka | 37.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 33.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Černá |