| Označení: | UM0749-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x12x25 cm
Kovový košík je hezkou interiérovou dekorací a můžete to použít také jako podklad pro tvorbu aranží.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 229.0000 kg |
| Rozměry | 30x12x25 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Černá |