| Označení: | UM0748-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x15x21 cm
Kovový košík je hezkou interiérovou dekorací a můžete to použít také jako podklad pro tvorbu aranží.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 425.0000 kg |
| Rozměry | 24x15x21 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Černá |