| Označení: | LD-0352 WH |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 404 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x5x20 cm
Tento dřevěný tác ve tvaru obdélníku v bílé barvě se stane nedílnou součástí vaší vánoční výzdoby. Jeho prostorná konstrukce vám umožňuje vytvářet bohaté kompozice, do kterých můžete zapojit všechny vaše oblíbené vánoční dekorační prvky. Dřevo se navíc krásně hodí snad do všech interiérů a dovede navodit tu pravou domácí pohodu. Tento tác je ideálním společníkem pro váš vánoční stůl, komodu nebo jiné vhodné místo. Připravte se na toto krásné období s naším dřevěným aranžovacím tácem, který spojuje přírodní krásu dřeva s kouzlem Vánoc. Vaše dekorace na něm budou vynikat a vy budete mít radost z nádherné výzdoby, kterou jste si snadno sami vyrobili. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 1300.0000 kg |
| Rozměry | 60x5x20 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost | 60x20x5 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 60x20x5 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 60x20x5 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Vánoce |
| Barva | Bílá |