| Označení: | LD-0351 WH |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 597Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
31x31x6 cm
Tento jedinečný dřevěný tác ve tvaru kruhu se stane nedílnou součástí vaší vánoční výzdoby, jenž pomůže vnést do prostoru hřejivou atmosféru. Jeho prostorná konstrukce vám umožňuje vytvářet bohaté kompozice, do kterých můžete zapojit všechny vaše oblíbené vánoční dekorační prvky. Dřevo se navíc krásně hodí snad do všech interiérů a dovede navodit tu pravou domácí pohodu. Tento tác je ideálním společníkem pro váš vánoční stůl, komodu nebo jiné vhodné místo. Připravte se na toto krásné období s naším dřevěným aranžovacím tácem, který spojuje přírodní krásu dřeva s kouzlem Vánoc. Vaše dekorace na něm budou vynikat a vy budete mít radost z nádherné výzdoby, kterou jste si snadno sami vyrobili. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Rozměry | 31x31x6 cm |
| Šířka | 31.0000 cm |
| Výška | 31.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost | 31x31x6 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 31x31x6 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Vánoce |
| Barva | Bílá |