| Označení: | AK6102-PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x30x2 cm
Dekorace z peří může být nejen krásným dárkem, ale i dekorací interiéru pro vaše potěšení.
| Materiál | Peří |
| Hmotnost | 8.0000 kg |
| Rozměry | 10x30x2 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 300.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 600.0000 |
| Barva | Růžová |