| Označení: | AK1907-PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x36x3 cm
Dekorace z peří může být nejen krásným dárkem, ale i dekorací interiéru pro vaše potěšení.
| Materiál | Peří |
| Hmotnost | 56.0000 kg |
| Rozměry | 28x36x3 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 36.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 72.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Růžová |