| Označení: | UK-0030 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 99 Kč 110Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x34x20 cm
Oslavte vánoční období s květinovou výzdobou za použití umělé kytice vytvořené speciálně pro tyto nejkrásnější svátky v roce. Je navržená a vyrobená tak, aby vaše prostory obohatila přírodním prvkem i v tomto období. Kombinace použití textilu a plastu při výrobě v realistických barvách s jemnými detaily dodává umělé rostlině autentický živý vzhled. Taková umělá květina vám nikdy neuvadne a neztratí na své kráse, díky čemuž ji můžete používat opakovaně. Lze si samozřejmě vybrat z naší široké nabídky i jiný druh květiny a zkombinovat je dle vaší libosti. Přineste si do svého domova kouzlo Vánoc s naší exkluzivní umělou kyticí vánočních růží a vytvořte si každý rok nezapomenutelnou vánoční atmosféru.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Rozměry | 20x34x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 34.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Vánoční růže |