| Označení: | UK-0032 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x43x25 cm
Oslavte vánoční období s květinovou výzdobou za použití umělé kytice vytvořené speciálně pro tyto nejkrásnější svátky v roce. Je navržená a vyrobená tak, aby vaše prostory obohatila přírodním prvkem i v tomto období. Kombinace použití textilu a plastu při výrobě v realistických barvách s jemnými detaily dodává umělé rostlině autentický živý vzhled. Taková umělá květina vám nikdy neuvadne a neztratí na své kráse, díky čemuž ji můžete používat opakovaně. Lze si samozřejmě vybrat z naší široké nabídky i jiný druh květiny a zkombinovat je dle vaší libosti. Přineste si do svého domova kouzlo Vánoc s naší exkluzivní umělou kyticí červených vánočních růží a vytvořte si každý rok nezapomenutelnou sváteční atmosféru.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 25x43x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 43.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet květů | 7.0000 ks |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Vánoční růže |