| Označení: | P-013 SON1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 333 Kč 370Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90x4x24 cm
Nástěnná polička o délce 90 cm je vyrobena z MDF materiálu s povrchovou úpravou v dekoru dub sonoma, která napodobuje přirozenou strukturu dřeva. Díky svému jednoduchému a čistému designu se snadno začlení do různých interiérových stylů a poskytuje praktický prostor pro vystavení dekorací nebo uložení drobných předmětů. Polička je balena v ochranné fólii, která zajišťuje bezpečnou manipulaci a přepravu. Je vhodná pro instalaci v obývacím pokoji, ložnici či pracovně, kde oceníte kombinaci funkčnosti a přírodního vzhledu.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 2.5 kg |
| Rozměry | 90x4x24 cm |
| Šířka | 90.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Nosnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost - netto | 2.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.6000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 92,5x26x25 |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Highlight 1 | Skryté uchycení |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Polička |