| Označení: | P-001 DUB |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 252 Kč 280Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x4x24 cm
Nástěnná polička o délce 60 cm je vyrobena z MDF materiálu s povrchovou úpravou v 3D dekoru přírodního dubu, která věrně imituje strukturu a barevnost dřeva. Její hladký povrch se snadno udržuje a díky pevnému tělu nabízí stabilní plochu pro vystavení dekorací či drobných předmětů. Polička je balena v ochranné fólii, která zajišťuje bezpečný transport a zachování kvality povrchu. Jednoduchý a přitom přirozený design umožňuje univerzální využití v různých typech interiérů, kde doplní prostor o praktický úložný prvek.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| Rozměry | 60x4x24 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Dekor | Dub |
| Nosnost | 5.0000 kg |
| Hmotnost - netto | 1.7000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.7500 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 62,5x25,5x24,5 |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Highlight 1 | Skryté uchycení |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Polička |