| Označení: | ALA711 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 149 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x18x10 cm
Kouzelná sova z polyresinu je představitelem moudrosti a tajemství, která svým půvabným vzhledem zkrášlí váš prostor. Pohled na ní vás přenese do temných nočních lesů, ve kterých je jejich strážcem a zároveň i průvodcem. Velké oči sovy jsou jejím charakteristickým rysem, zrcadlícím její schopnost vnímat svět kolem sebe i v době, kdy naším zrakem nevidíme zhola nic. Zvýrazňují její mystickou přítomnost a dodávají do prostoru jedinečnou a tajemnou atmosféru. Ať už si zvolíte kterýkoliv druh sovy z naší široké nabídky, bude to vždycky elegantní a výjimečný prvek, který oživí váš domov i zahradu.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 420.0000 kg |
| Rozměry | 14x18x10 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Sova |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Šedá |