| Označení: | KEM3306 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 98 Kč 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x15x9 cm
Figurku ježka můžete použít k dekoraci vašeho interiéru nebo jako milý dárek.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Rozměry | 10x15x9 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Ježek |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Šedá |