| Označení: | KN6121 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x35x15 cm
Tato kytice umělých růžových tulipánů obsahuje sedm krásných květů, které jsou ideální pro jarní aranžování. Díky nim můžete vytvořit vlastní barevné zátiší přímo doma či jiných vhodných prostorech. Umělé tulipány nejenom skvěle vyzdobí vybrané místo, ale také mu dodají svěžest a barevnost, kterou si spojujeme právě s příchodem jara. Jsou to nádherné a oblíbené jarní květiny, ale jako řezané bohužel nevydrží příliš dlouho, protože jejich okvětní lístky rychle opadávají. S těmito umělými však tento problém nenastane, a tak si jich v plné kráse můžete užívat natrvalo.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 104.0000 kg |
| Hmotnost | 104.0000 kg |
| Rozměry | 15x35x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet květů | 7.0000 ks |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Tulipán |