| Označení: | KN6121 OR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x40x14 cm
Tato umělá kytice z červených tulipánů je jako malý zázrak, který vám přináší natrvalo všechnu radost a krásu jara. Je pečlivě vytvořena tak, aby napodobovala všechny detaily živé rostliny. Výhodou je, že nikdy neuvadne, neopadá a neztratí na svém půvabu. Můžete si užívat té nádhery tak dlouho, jak jen budete chtít. Nechte ji vyniknout samostatně, nebo začleňte do smyslného mixu s dalšími rostlinami a vytvořte ohromující kompozici, která okouzlí každého. Osvěžte svůj interiér, přidejte mu nádech jara, explozi barev a touhu po životě s touto umělou květinovou ozdobou.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 48.0000 kg |
| Hmotnost | 48.0000 kg |
| Rozměry | 14x40x14 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Tulipán |