| Označení: | KEK9431 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 286 Kč 318Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x16x13 cm
Dekorační figurka keramického ježka vám přinese neodolatelného společníka pro váš domov či zahradu. Tato kouzelná figurka je zhmotněním roztomilosti a elegance. Jeho univerzální vzhled umožňuje umístění téměř kamkoliv. Může ozdobit vaši zahradu, terasu či interiér svým vtipným výrazem. Stačí jen umístit tuto figurku na vhodné místo a bude okamžitě jedním z hlavních bodů, na které se budou upírat zraky všech pozorovatelů. Jeho přítomnost dodává prostoru život a hravost, ať už si vyberete umístění venku nebo uvnitř. Dekorační ježek z odolné keramiky není pouze ozdobou, ale i vtipným a originálním prvkem, který svou přítomností rozdává radost všemi směry.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 625.0000 kg |
| Hmotnost | 625.0000 kg |
| Rozměry | 14x16x13 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Druh | Ježek |
| Sezóna | Zahrada |
| Upozornění | Sezónní zahradní dekorace. Nevystavujte sněhu a mrazu! |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Hnědá |