| Označení: | KEK9430 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x12x11 cm
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 417.0000 kg |
| Hmotnost | 417.0000 kg |
| Rozměry | 12x12x11 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Ježek |
| Sezóna | Zahrada |
| Upozornění | Sezónní zahradní dekorace. Nevystavujte sněhu a mrazu! |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Hnědá |