| Označení: | VAK023-medena2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 164 Kč 182Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x4x4 cm
Skleněné kulaté vánoční ozdoby na pověšení ve zlatých barvách o průměru 4 cm, rozzáří váš stromek i interiér. Balené jsou v PVC boxu po 18 kusech a dodají vaší výzdobě sofistikovaný lesk a kouzlo. Perfektní pro vytvoření sváteční atmosféry, ať už zdobíte stromeček nebo jiná místa ve vašem domě.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 4x4x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Měděná |