| Označení: | VAK024-medena 2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 171 Kč 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x7x7 cm
Kulaté skleněné vánoční ozdoby o průměru 7 cm, balené po 9 kusech v PVC krabičce, jsou ideální pro ozdobení vánočního stromečku nebo k zavěšení kdekoliv jinde. Jejich měděná až zlatá barva a kombinace matných a lesklých povrchů, přináší do vašeho domova nádherný odstín pro sváteční chvíle.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Rozměry | 7x7x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Měděná |