| Označení: | UM0840 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 975 Kč 2 194Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x124x23 cm
Stylový stojan ve tvaru panny bude zkrášlovat váš interiér a můžete ho použít také na zavěšení bižuterie.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1850.0000 kg |
| Rozměry | 35x124x23 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 124.0000 cm |
| Hloubka | 23.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Bílá |