| Označení: | SG6063-SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 126 Kč 140Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x35x11 cm
Hledáte-li vánoční ozdobu, která by vám rozzářila místnost svými barvami i leskem, pak bude pro vás tato dekorace ve formě trsu smrkových větviček ve stříbrné barvě s glitry jasnou volbou. Po rozsvícení světla se totiž ve vašem interiéru díky třpytkám rozehraje zářivá symfonie, která do něj vnese kouzelnou atmosféru. Hned si uvědomíte, že nejkrásnější svátky v roce jsou tu a vy si je můžete konečně naplno vychutnat. Možností, jak s větvičkou naložit, a na co jí použít, je nekonečné množství, takže vše záleží jen na vaší fantazii. Navíc v naší nabídce je několik odlišných barevných variant, čímž se otevírají i další možnosti, jak dozdobit váš interiér a dodat mu ten správný sváteční šmrnc.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 130.0000 kg |
| Rozměry | 25x35x11 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Smrk |