| Označení: | KEK9327 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 85 Kč 94Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x8x6 cm
Figurka sovy udělá radost jako dárek a bude neobvyklou dekorací v interiéru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 113.0000 kg |
| Rozměry | 7x8x6 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Sova |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |