| Označení: | KEK9322 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x11x10 cm
Figurka sovy udělá radost jako dárek a bude neobvyklou dekorací v interiéru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 260.0000 kg |
| Rozměry | 10x11x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Sova |
| Sezóna | Podzim |
| Karton1 | 46x46x39 |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Hnědá |