| Označení: | DR-030 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 521 Kč 1 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
71x95x51 cm
Praktický prádelní koš je vyrobený z masivního bambusu v přírodní povrchové úpravě a opatřené transparentním krycím lakem. Uvnitř koše je textilní vložka v bílé barvě. Koš je také vybaven odklápěcím bambusovým víkem, jištěným proti úplnému otevření chromovaným řetízkem. Je vhodný nejen k hromadění špinavého prádla před praním, ale lze ho také použít jako odkládací box pro různé drobnější předměty, např. dětské hračky. Díky univerzálnímu využití je vhodný jak do koupelen, komor i dětských pokojů. Celkový objem koše je 100 litrů. Dodáváno v demontu.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 6.25 kg |
| Rozměry | 71x95x51 cm |
| Šířka | 71.0000 cm |
| Výška | 95.0000 cm |
| Hloubka | 51.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Styl | Skandinávský |
| Materiál výplně | Polyester 100% |
| Hmotnost - netto | 6.2500 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.5000 kg |
| Pokyny k údržbě | Ruční praní |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 72x50x9 cm |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Koš na prádlo |
| Rozměr balení | 50x70x10 cm |