| Označení: | DR-B066 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 690 Kč 1 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
42x53x42 cm
Taburet z masivního bambusu v přírodním odstínu kombinuje praktický úložný prostor s možností sezení díky polstrovanému sedáku v jemné bílé barvě. Bambusové lamely tvoří pevnou a vzdušnou základnu, která umožňuje cirkulaci vzduchu uvnitř koše. Polstrovaný sedák je potažený látkou, která se snadno udržuje a zvyšuje komfort při sezení. Díky svému přírodnímu vzhledu se hodí do různých interiérů, kde přináší přírodní atmosféru a funkčnost v jednom.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 4 kg |
| Rozměry | 42x53x42 cm |
| Šířka | 42.0000 cm |
| Výška | 53.0000 cm |
| Hloubka | 42.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Nosnost | 75.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Masiv |
| Rozměr nohy | 2,5 x 2,5 |
| Hmotnost - netto | 4.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.0000 kg |
| Světlá výška | 11.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 52x44,5x14,5 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Taburet s úložným prostorem |