| Označení: | DR-012-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 161 Kč 1 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
34x110x34 cm
Multifunkční regál se třemi zásuvkami / boxy. Nosná konstrukce je vyrobena z masivního bambusu, lakovaného kvalitním trasparentním lakem. Bambus jako takový opdpuzuje vodu a touto povrchovou úpravou dosahuje velmi dobré voděodolnosti. Výsuvné boxy jsou vyrobeny ze středně hrubé látky v šedém odstínu se závěsným rámem z bambusu.Regál vhodný do koupelen, ale i do předsíní či místností, kde upotřebíte úložné prostory.Látkové boxy jsou prodyšné, jejich nosnost je až 3 kg, celková 9 kg. Ideálně regál k plné spokojenosti využijete k uložení ručníků, osušek nebo i části oblečení, popř. dalších věcí, dle potřeby.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 4.18 kg |
| Rozměry | 34x110x34 cm |
| Šířka | 34.0000 cm |
| Výška | 110.0000 cm |
| Hloubka | 34.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Nosnost | 9.0000 kg |
| Výška sedu | 46.0000 cm |
| Materiál konstrukce | Masiv |
| Hmotnost - netto | 4.1800 kg |
| Hmotnost - brutto | 4.9000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 114,5x35,5x6 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Regál |