| Označení: | DR-012-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 882 Kč 980Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
34x78x34 cm
Multifunkční regál se dvěmi zásuvkami / boxy. Nosná konstrukce je vyrobena z masivního bambusu, lakovaného kvalitním trasparentním lakem. Bambus jako takový opdpuzuje vodu a touto povrchovou úpravou dosahuje velmi dobré voděodolnosti. Výsuvné boxy jsou vyrobeny ze středně hrubé látky v šedém odstínu se závěsným rámem z bambusu.Regál vhodný do koupelen, ale i do předsíní či místností, kde upotřebíte úložné prostory.Látkové boxy jsou prodyšné, jejich nosnost je až 3 kg, celková 6 kg. Ideálně regál k plné spokojenosti využijete k uložení ručníků, osušek nebo i části oblečení, popř. dalších věcí, dle potřeby.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 3.5 kg |
| Rozměry | 34x78x34 cm |
| Šířka | 34.0000 cm |
| Výška | 78.0000 cm |
| Hloubka | 34.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Nosnost | 6.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Masiv |
| Hmotnost - netto | 3.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 4.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 81x35x6 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Regál |