| Označení: | UKE314 SAL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x58x10 cm
Umělý karafiát v lososové barvě věrně napodobuje přirozený vzhled této řezané květiny. Je vyroben z textilu, který zajišťuje jemnou strukturu okvětních lístků a přirozený barevný přechod. Dlouhý zelený stonek doplňují realisticky tvarované listy, které podtrhují celkový efekt. Karafiát je vhodný pro aranžmá v interiérech, kde přináší trvalou dekoraci bez nutnosti údržby.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Rozměry | 10x58x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 58.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 480.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Karafiát |