| Označení: | UKE314 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x58x10 cm
Umělý karafiát v červené barvě věrně napodobuje přirozený vzhled této oblíbené řezané květiny. Textilní květ je doplněn zelenými listy a stonkem, které dodávají celku realistický efekt. Díky svému provedení je vhodný pro dlouhodobou dekoraci v interiérech, kde přináší živý barevný akcent bez nutnosti péče. Karafiát se hodí do vázy samostatně i v kombinaci s dalšími květinami či dekoracemi. Je ideální pro aranžmá v domácnostech, kancelářích nebo recepcích.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Rozměry | 10x58x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 58.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 480.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Karafiát |