| Označení: | MT809 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 076 Kč 1 196Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
33x34x32 cm
Menší taburet ve tvaru melounu je vyroben z pevného magnesia s lesklým povrchem v kombinaci červené a zelené barvy, který věrně imituje vzhled skutečného ovoce. Jeho zaoblený tvar a detailní barevné provedení s černými tečkami na červené ploše vrchní části dodávají dekorativní a hravý charakter. Taburet je vhodný jako originální doplněk interiéru, který může sloužit jako sedací plocha nebo stylový odkládací stolek. Díky materiálu se snadno udržuje a je zajištěna dlouhá životnost produktu i při běžném používání.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 4000.0000 kg |
| Rozměry | 33x34x32 cm |
| Šířka | 33.0000 cm |
| Výška | 34.0000 cm |
| Hloubka | 32.0000 cm |
| Druh | Taburet |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Zelená |