| Označení: | MT768 OR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 796 Kč 1 995Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x39x39 cm
Taburet z magnesia s oranžovými domečky po obvodu je stylovou i praktickou dekorací, která přinese do vašeho interiéru jedineční design s podzimním nádechem. Jeho obvod je zdoben oranžově zbarvenou řadou domečků, což dodá prostoru na útulnosti a jedinečné atmosféře. Skvělý bude jako dekorace sám o sobě, jenž má navíc i každodenní praktické využití.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 8000.0000 kg |
| Hmotnost | 8000.0000 kg |
| Rozměry | 40x39x39 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 39.0000 cm |
| Hloubka | 39.0000 cm |
| Druh | Taburet |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Oranžová |