| Označení: | KEK9925-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x8x7 cm
Keramický domeček s LED osvětlením v červenozeleném barevném provedení přináší do interiéru jemnou atmosféru a dekorativní efekt. Jeho tvar připomíná květinu s okvětními lístky tvořícími střechu a malým otvorem pro světlo, které jemně prosvítá. Díky praktickému otvoru v horní části lze domeček snadno zavěsit nebo postavit na poličku či stůl. Velikost S umožňuje variabilní použití v různých prostorách, kde vynikne jako originální doplněk s decentním osvětlením.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 7x8x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Celorok |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Červená |
9x10x9 cm