| Označení: | KEK9925-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 171 Kč 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x10x9 cm
Keramický domeček s LED osvětlením ve střední velikosti přináší do interiéru jemnou atmosféru a dekorativní prvek s nádechem pohádkového stylu. Jeho tělo je zdobeno červenými střešními taškami a zeleným komínkem, které vytvářejí příjemný barevný kontrast. Díky zabudovanému LED osvětlení domeček příjemně prosvětluje okolí a vynikne na poličce, okenním parapetu nebo jako součást dekorativních aranžmá. Praktický otvor v horní části umožňuje snadné zavěšení, což rozšiřuje možnosti jeho využití v prostoru. Je vhodný pro vytvoření útulné atmosféry v domácnosti i jako originální dekorace na různé příležitosti.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 180.0000 kg |
| Rozměry | 9x10x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Celorok |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Červená |
7x8x7 cm