| Označení: | UKK399 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x33x10 cm
Umělý květ čemeřice na stonku v růžové barvě se třpytkami je dokonalým doplňkem zimních dekorací. Její jemný vzhled vynikne v aranžmá i samostatně a přinese do interiéru nádech elegance a sváteční atmosféry.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 10x33x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 33.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Čemeřice |