| Označení: | UKK399 CAP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x33x10 cm
Umělá čemeřice v odstínu cappuccino s jemnými třpytkami působí stylově a nevšedně. Tento elegantní květ na stonku je ideální pro zimní výzdobu nebo sváteční aranžmá, které zaujmou na první pohled.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 10x33x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 33.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Čemeřice |